Hakkımızda

Denizli’de ilk olarak 1995 yılında kurulan Hedef Opel, Denizli’de ilk özel Opel servisi olma unvanını gururla taşımaktadır. Bizler Hedef Opel Servisi ailesi olarak, ihtisasimiz Opel üzerine olup 25 yıllık zaman içinde bilgi, birikim ve tecrübe sahibi oldugumuzu belirtiyoruz

   Hizmete başladığı ilk günden bu yana her zaman önce müşteri memnuniyeti diyen ve güler yüzlülüğü ilke edinen Hedef Opel, güçlü alt yapısı ve alanında uzman, eğitimli personelleri ile Opel kullanıcılarına kaliteli servis hizmeti vermektedir.

   Denizli Hedef Opel Servisi, sektöründeki tüm gelişmeleri gün gün yakından takip ederek, Müşterilerine hızlı, güvenilir ve kesin çözümler sunmaktadır. Hedef Opel, işinde en iyisi olmak ve adını her yerde kalitesi ile birlikte duyurmak için titizlikle çalışmaktadır.

   Hedef Opel’in hedefi; güleryüzlü, eğitimli, kültürlü, takım ruhunu benimsemiş ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemiş personeli ile en iyi hizmeti en doğru şekilde gerçekleştirmektir.

 Hedef Opel Servisi : Denizli İzmir çevre yolu üzerinde Bakırlı kavşağını Denizli Merkez yönünde geçince Garanti Bankası yanında bulunmaktadır.